سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 21 ژانویه 2020 / ساعت 01:47:13
  • شناسه خبر: 5577

شهردار بوکان راهی سقز می شود؟

برخی از رسانه های شهرستان سقز با انتشار اخباری مدعی شدند که بابکرستمپور شهردار فعلی شهر بوکان یکی از گزینه های اصلی و حتی نهایی شورای شهر سقز برای سکانداری شهرداری این شهر می باشد. این خبر تاکنون از سوی هیچ مقام رسمی تایید با تکذیب نشده است. بابک رستم پور متولد سال ١٣۵۴ در […]

برخی از رسانه های شهرستان سقز با انتشار اخباری مدعی شدند که بابکرستمپور شهردار فعلی شهر بوکان یکی از گزینه های اصلی و حتی نهایی شورای شهر سقز برای سکانداری شهرداری این شهر می باشد.

این خبر تاکنون از سوی هیچ مقام رسمی تایید با تکذیب نشده است.

بابک رستم پور متولد سال ١٣۵۴ در مهاباد که تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر در سال ۱۳۷۷ به پایان رسانده و از سال ۱۳۸۱ و تا پیش از حضور در شهرداری بوکان در شهرداری بانه مشغول به فعالیت بوده است‌. 

رستم پور در اواسط مرداد ماه سال ۹۳، از سوی شورای اسلامی شهر بانه به سمت سرپرست شهرداری بانه انتخاب شد و از شهریورماه سال ۹۳ تا ۹ شهریور ماه سال ۹۶ سکاندار شهرداری بانه بوده است.

شهردار مهابادی الاصل بوکان با عملکرد خود محبوبیت خوبی بین شهروندان بوکانی کسب کرده و مردم این شهر که سالها شاهد بحران مدیریتی در شهرداری شهرشان بودند مدتی است فارع از حاشیه های همیشگی از خدمات یومیه و مستمر این نهاد بهره می گیرند و به برکت حضور رستم پور نظاره گر اتمام برخی از پروژه های ناتمام نظیر زیر گذر میدان معلم و روگذر میدان وحدت بوده اند.

پیش از این نیز شایعاتی در خصوص کاندیداتوری رستم پور از حوزه سقز و بانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شده بود که شهردار بوکان پس از مدتی سکوت این خبرها را تکذیب نمود.

انتهای پیام/گفتگو