سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 30 ژانویه 2020 / ساعت 17:00:00
  • شناسه خبر: 5596

چرا نماینده مهاباد با مردم صادق نیست؟

کارنامه کرده ها و نکرده های جلال محمودزاده، نماینده مهاباد که این روزها شال و کلاه کرده تا برای سومین بار به عنوان مستاجر صندلی سبز مردم این شهرستان راهی مجلس شورای اسلامی شود، پر است از خلف وعده و عدم صداقت با مردم. علی رعم اینکه نمونه های فروانی از سر دواندن مردم این […]کارنامه کرده ها و نکرده های جلال محمودزاده، نماینده مهاباد که این روزها شال و کلاه کرده تا برای سومین بار به عنوان مستاجر صندلی سبز مردم این شهرستان راهی مجلس شورای اسلامی شود، پر است از خلف وعده و عدم صداقت با مردم.

علی رعم اینکه نمونه های فروانی از سر دواندن مردم این شهرستان با نامه نگاری های بی نتیجه به ادارات استانی و شهرستانی توسط محمودزاده نزد موکریان موجود است اما به نظر می رسد بزرگنمایی و اغراق بی حد و حصر عملکرد به عنوان یکی از مهمترین حربه های تبلیعاتی این نماینده بدل شده است.

ماجرای ساخت درمانگاه عمومی و ساختمان اداری توسط هلال احمر که از سوی محمودزاده به عنوان مجتمع فوق تخصصی به خورد مردم داده شده است، یکی از ادعاهای سقیمی است که توسط این نماینده مجلس مطرح و بر آن پا فشاری شده است.

ابتدای فروردین ماه سال ۹۸ محمود صادقی، یکی از نمایندگان اصلاح طلب تهران و هم طیف نماینده مهاباد، در پیام کوتاهی در حساب توئیتری خود از وجود فساد و اختلاس در پروژه هلال احمر مهاباد خبر داده بود.

این نماینده مجلس با انتقاد از تعلل و نحوه امدادرسانی به مناطق سیل زده استان گلستان نوشت: اگر رییس جمعیت هلال احمر مراقب فساد در حوزه کاری خود بود قطعا برای انجام وظیفه در حوادثی مانند سیل گلستان آمادگی بیشتری داشت؛ فساد و اختلاس دربیمارستان ایرانیان دوبی، ساختمان طالقانی، پروژه مهاباد و پروژه زمین ازگل نمونه های نگران کننده ای از شیوع مناسبات ناسالم در جمعیت است.

محمودزاده سریعاً در پاسخ به این اظهار نظر صادقی در گفت و گو با یکی از رسانه های محلی گفته بود: «آقای صادقی از بازگشت درآمدهای هلال احمر از محل ساخت یک مجتمع تجاری در مهاباد خبر ندارد».

نماینده مهاباد با اعلام این موضوع که فسادی در پروژه هلال احمر در مهاباد صورت نگرفته از بازگشت همه درآمدهای حاصل از ساخت و واگذاری پروژه تجاری این سازمان در مرکز شهر مهاباد به این شهرستان خبر داده بود.

به گفته محمودزاده، هلال احمر برای بازگشت این درآمدها پروژه ساخت یک کلینیک تخصصی در ساختمان شیر وخورشید سابق یا بیمارستان قدیم در جنب ثبت حوال را با با اعتبار اولیه ۱۷ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان در پنج طبقه شروع کرده است.

اما دیری نپائید که “منصور صداقت” رییس سابق جمعیت هلال احمر مهاباد در نامه ای سرگشاده به اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر مهاباد مدعی شد که به دلیل عدم استیفای سهم شهرستان مهاباد از پروژه مجتمع تجاری هلال احمر (مهاباد مال) از سمت خود استعفا کرده است.

استعفای صداقت به خودی خود مهر تاییدی بود بر ادامه بی صداقتی محمودزاده با مردم مهاباد و تکذیب، تکذیبه های آتشین وی بر علیه نماینده هم مرام خود در مجلس.

انتهای پیام/گفتگو