سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 2 فوریه 2020 / ساعت 03:38:02
  • شناسه خبر: 5618

افتتاح و کلنگ زنی از ۵۱ طرح در سطح شهرستان مهاباد در ایام دهه فجر

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مهاباد از افتتاح و بهره‌برداری از ۴۹ پروژه به ارزش حدود ۶۱ میلیارد تومان و کلنگ زنی ۲ پروژه ور حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی با حضور مسئولان استانی و […]معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مهاباد از افتتاح و بهره‌برداری از ۴۹ پروژه به ارزش حدود ۶۱ میلیارد تومان و کلنگ زنی ۲ پروژه ور حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی با حضور مسئولان استانی و کشوری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

شجاعی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه امسال نکاتی را یادآور شد و اعلام کرد: تا این لحظه جواب شکایت کاندیدها در مرحله دوم دریافت نشده است و به محض دریافت جواب به صورت رسمی اعلام خواهد شد و به خود کاندیدها هم خبر داده خواهد شد. کاندیدهای محترم مجدداً در صورت داشتن اعتراض تا سه روز آینده می‌توانند به شورای نگهبان شکایت کنند.

لیست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس در تاریخ ۲۲ بهمن به فرمانداری ارسال و ۲۳ به صورت رسمی اعلام صادر خواهد شد و تاریخ ۲۴ بهمن شروع تبلیغات آزاد برای همه نامزدهای انتخاباتی است. محل ستادهای انتخاباتی برای نامزدها مشخص شده و هر نامزد می تواند یک ستاد برای اقایان و یک ستاد برای بانوان داشته باشد.
فرماندار ویژه مهاباد افزود: تمامی شرایط برای برگزاری یک انتخابات سالم دد سطح شهرستان آماده است و لیست ۱۸۰۰ نفری برای حضور در شعب انتخابات به عنوان اعضای شعب، بازرس، هیئت نظارت، نیروی انتظامی و حافطان صندوق و …. تهیه شده است.

به گفته فرماندار در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح شهرستان مهاباد تعداد شعب اخد رأی از ۱۱۶ به ۱۲۰ افزایش داشته است. از تعداد شعب سیار ۲ شعبه کم و ۶ شعبه به سطح شهر اضافه شده است. نحوه برگزاری انتخابات به صورت دستی است و فقط سیستم هویت خوان به صورت الکترونیکی است. تعداد افراد واجد شرایط در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.
شجاعی در پایان این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد و حضور اصحاب رسانه سطح شهرستان خواستار ایجاد تطابق تکنولوژی و بستر فرهنگی محلی و بومی متناسب با جامعه توسط رسانه ها شد.
وی در این باره افزود: امروزه هیچ راه گریزی در برابر تکنولوژی برای هیچ جامعه ای امکان پذیر نمی باشد. رسانه ها سرمایه های امروز جامعه ایران هستند پس در مقابل اعتماد مردم باید امانتدار باشند.

انتهای پیام/گفتگو