سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 7 فوریه 2020 / ساعت 14:29:47
  • شناسه خبر: 5640

شرکت در انتخابات نشان دهنده نقش و اقتدار ملت در اداره امور کشور است

شرکت در انتخابات نشان دهنده نقش و اقتدار ملت در اداره امور کشور است امام جمعه مهاباد در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان به انتشار ویروس کرونا و منشا این ویروس که از حیوانات حرام گوشت است اشاره کرد و گفت: دین اسلام دین پاکیزگی و نظافت است و بر اساس دستورات […]


شرکت در انتخابات نشان دهنده نقش و اقتدار ملت در اداره امور کشور است

امام جمعه مهاباد در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان به انتشار ویروس کرونا و منشا این ویروس که از حیوانات حرام گوشت است اشاره کرد و گفت: دین اسلام دین پاکیزگی و نظافت است و بر اساس دستورات آن که ۱۴۰۰ سال پیش از سوی خداوند متعال بر پیامبر مکرم اسلام (ص) نازل شده خوردن گوشت حیواناتی که به انسال ضرر می رسانند حرام شده و این دین حفظ پاکیزگی را نشانه از ایمان می داند.
ماموستا دکتر عبدالسلام امامی به ایام مبارکه دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و از مردم دعوت کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با ارمان های امام راحل (ره) و انقلاب بیعت دوباره ببندند.
امام جمعه مهاباد در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات به عنوان رویداد بسیار مهم دیگری که طی هفته های آینده شاهد آن خواهیم بود اشاره کرد و گفت: انتخابات در کشور ما مظهر مردم سالاری دینی و نشان دهنده اقتدار و قدرت ملت در اداره امور کشور خودشان است.
وی با بیان برخی از شاخصه های انتخاب نماینده تصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره کرد و افزود: باید به افرادی رای بدهیم که از روشهای مشروع و صحیح و به دور از بداخلاقی در تبلیغات استفاده می کنند و از تخریب رقبا و سیاه نمایی حذر می کنند.
ماموستا امامی صمیمیت با مردم و خدمت گذاری عملی به آنان را یکی دیگر از شاخصه های نماینده اصل اعلام گرد و افزود: نماینده اصلح در جمهوری اسلامی نباید به مراکز نامشروع قدرت و ثروت متصل باشد و از شجاعت لازم برای مقابله و اعلام موضع صریح در برابر مستکبران و زورگویان عالم برخوردار باشد.
این روحانی اهل سنت در ادامه با بازخوانب روایات و استناد به ایات و احادیث بر اهمیت تربیت خانوادگی در به وجود آمدن جامعه ای سالم و بدور از آسیب تاکید کرد.
انتهای پیام/گفتگو