شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه‌شنبه, 18 فوریه 2020 / ساعت 14:04:00
  • شناسه خبر: 5668

انتخابات مهاباد به وقت قومگرایی!

متاسفانه تحرکات و فعالیت های تبلیغی برخی از کاندیداها از روال عادی خارج شده و سخنرانی های گزنده بر علیه رقبا و استناد به شایعات فضای مجازی در نطق های تبلیغاتی به رویه ای معمول بدل شده است. با این اوصاف و علی رغم تذکر چند ده باره مسئولان عالی رتبه کشوری و استانی و […]

متاسفانه تحرکات و فعالیت های تبلیغی برخی از کاندیداها از روال عادی خارج شده و سخنرانی های گزنده بر علیه رقبا و استناد به شایعات فضای مجازی در نطق های تبلیغاتی به رویه ای معمول بدل شده است.

با این اوصاف و علی رغم تذکر چند ده باره مسئولان عالی رتبه کشوری و استانی و ممنوعیت قانونی استفاده از تحریک احساسات مردم با دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی طی روزهای گذشته بارها شاهد این اتفاق تلخ بوده این که تعدادی از کاندیداهای مهابادی به جای ارائه گزارش عملکرد و اعلان برنامه های خود برای رفع مشکلات مردم با ادبیاتی کودکانه به طرح موضوعات محرک قومی متوسل شده اند و با فرافکنی و فرار به جلو همدیگر را به خیانت، دزدی، فساد و ثروت اندوزی… متهم کرده اند.

از شهروندان گرانقدر تمنا می شود که در روزهای باقی مانده از تبلیغات علنی کاندیداها با نگاهی انتقادی در ستاد های تبلیغاتی این کاندیداها حضور یابند و یا از طریق فضای مجازی در جریان محتوای سخنرانی این افراد قرار گیرند.

ادبیات سطحی و فریبنده برخی از این افراد که سابقه حضور در مجلس را نیز در کارنامه دارند بسیاری را به این واقعیت رسانده که وقت تغییر فرا رسیده و باید افرادی که منفعتشان را در تحریک مردم برای انتخاب احساسی و به دور از عقلانیت می دانند را کنار بزنند و طرحینو در اندازند.

انتهای پیام/گفتگو