شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 فوریه 2020 / ساعت 03:44:16
  • شناسه خبر: 5672

هر رای؛ یک کباب/ رای داغ، کباب داغ!

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در مهاباد با فراخوان بلندگویی در مساجد روستاهای این شهرستان اعلام کرده که شام میهمان وی هستند. بر اساس اطلاعات دریافتی بیش از هزار کوبیده به حساب جناب کاندیدا در یکی از تالارهای عروسی این شهرستان سیخ شده و از مابقی میهمانان یهویی، با جوجه کباب پذیرایی شده است. انگار […]

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در مهاباد با فراخوان بلندگویی در مساجد روستاهای این شهرستان اعلام کرده که شام میهمان وی هستند.

بر اساس اطلاعات دریافتی بیش از هزار کوبیده به حساب جناب کاندیدا در یکی از تالارهای عروسی این شهرستان سیخ شده و از مابقی میهمانان یهویی، با جوجه کباب پذیرایی شده است.

انگار باید مثل همیشه این سوال بی جواب را پرسید که پول این همه ریخت و پاش از کجا می آید؟ در این صندلی سبز چه سری نهفته است که اینگونه برای تصرف دوباره اش به تکاپو افتاده اند.

آیا این افراد و مشاوران خود نخبه پندار و اقاربشان که خود را از فضایل این شهرستان می دانند، فکر نکرده اند که با شعار «هر کباب، یک رای» به شعور مردم توهین کرده اند؟

و اینکه واقعا آقایان در مورد مردم فهیم و با فرهنگ مهاباد چه تصوری دارند که به این نتیجه رسیده اند که می توانند با کباب بخشی های دم انتخاباتی چهار سال دیگر مردم را کباب کنند؟

انتهای پیام/گفتگو