سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 21 فوریه 2020 / ساعت 15:18:12
  • شناسه خبر: 5687

بدون تعصب اصلح را انتخاب کنید

ماموستا دکتر عبدالسلام امامی، در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد با اشاره به برگزاری انتخابات ضمن تقدیر  از مجریان و ناظران و زمینه سازان حماسه حضور مردم، با دعوت دوباره از شهروندان به حضور در شعبات اخذ رای شهرستان ابراز امیدواری کرد که این انتخابات هم همچون گذشته با شور و حرارت مردم […]

ماموستا دکتر عبدالسلام امامی، در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد با اشاره به برگزاری انتخابات ضمن تقدیر  از مجریان و ناظران و زمینه سازان حماسه حضور مردم، با دعوت دوباره از شهروندان به حضور در شعبات اخذ رای شهرستان ابراز امیدواری کرد که این انتخابات هم همچون گذشته با شور و حرارت مردم در تاریخ افتخارات ملت ایران ثبت شود..
وی با تاکید بر ضرورت اعمال توجه و حساسیت در انتخاب کاندیداها گفت: انشالله بدون تعصب و بدور از حواشی گزینه اصلح را انتخاب کنیم.
امام جمعه مهاباد به خدمات شهرداری و راهداری طی روزهای گذشته در برفروبی و بارکردن راههای بین شهری و روستایی از زحمات این تلاشگران گمنام تشکر کرد.
ماموستا امامی در همین باره از مسئولان کشوری و بلندپایه درخواست کرد با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی و بارش نزولات آسمانی امکانات و تجهیزات بیشتری در اختیار دستگاههای خدمات رسان قرار دهند.
وی در بخش دیگری از سخنانش سالروز درگذشت ادیب و شاعر برجسته کرد، ماموستا عبدالرحمان شرفکندی (هه‌ژار) را تسلیت گفت و برای تازه درگذشتگان از جمله ماموستا «جعفر ماملی»هنرمند مهابادی طلب بخشش و مغفرت کرد.
این روحانی اهل سنت بخش  دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه مهاباد که با حضور پرشور مردم مومن این شهرستان در مسجد جامع(سوور) برگزار شده بود به اهمیت و جایگاه نماز در آیات و روایات اشاره کرد.

انتهای پیام/گفتگو