دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 2 مارس 2020 / ساعت 18:50:11
  • شناسه خبر: 5726

فرد مشاهده شده در ویدیو به دلیل مسمومیت به ترامادول بر زمین افتاده بود

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد به انتشار یک ویدیو در فضای مجازی واکنش نشان داد. رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در این باره به خبرنگار موکریان گفت: متاسفانه از روز گذشته فیلمی در فضای مجازی تحت عنوان یک بیمار مبتلا به کرونا در مهاباد دست به دست می شود که در […]

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد به انتشار یک ویدیو در فضای مجازی واکنش نشان داد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در این باره به خبرنگار موکریان گفت: متاسفانه از روز گذشته فیلمی در فضای مجازی تحت عنوان یک بیمار مبتلا به کرونا در مهاباد دست به دست می شود که در همان دقایق اولیه بروز مشکل برای این فرد و بدنبال تماس شهروندان با بیمارستان، اورژانس ۱۱۵ به محل مذکور واقع در خیابان شهید شهریکندی اعزام می شوند.

پس از معاینه کادر فوریت های پزشکی معلوم می شود که فرد مذکور به علت مسمومیت ناشی از مصرف داروی مخدر «ترامادول» تعادل خود را از دست داده و بر زمین افتاده که در نهایت از مراجعه به بیمارستان امتناع کرده و متواری می شود.

دکتر بهزاد با بیان اینکه علایم ابتلا به ویروس کرونا در بیمار بصورت تدریجی بروز می یابد و به یکباره پدیدار نمی شود از شهروندان درخواست کرد به اخبار و شایعات منتشر شده در فضای مجازی و کانال بی نام و نشان توجه نکنند.

انتهای پیام/گفتگو