دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 2 مارس 2020 / ساعت 16:49:03
  • شناسه خبر: 5721

نماینده مهاباد از ترس ابتلا به کرونا به حرف آمد

جلال محمودزاده در گفت و گو با سایت بولتن نیوز اطلاع رسانی وزارت بهداشت و شیوه پیشگیری از کرونا را تاسف بار توصیف کرده و با فراموش کردن این واقعیت که خود یکی از حامیان سینه چاک دولت بوده و تا همین چند ماه قبل به مدح عملکرد دولت تدبیر و امید می پرداخت، مدعی […]

جلال محمودزاده در گفت و گو با سایت بولتن نیوز اطلاع رسانی وزارت بهداشت و شیوه پیشگیری از کرونا را تاسف بار توصیف کرده و با فراموش کردن این واقعیت که خود یکی از حامیان سینه چاک دولت بوده و تا همین چند ماه قبل به مدح عملکرد دولت تدبیر و امید می پرداخت، مدعی شده ضعف وزارت بهداشت و دولت باعث شده تا کرونا بیشتر شیوع پیدا کند.
وی که گمان می رود از احتمال ابتلایش به این ویروس واهمه دارد گفته : مسئولین وزارت بهداشت بعد از پنچ روز با نمایندگان تماس گرفته و گفتند که تست شما خراب شده و باید دوباره تست بدهید. البته محمودزاده در این باره نگفته که خود تست کرونا داده است یا خیر.

این نماینده عضو فراکسیون حامیان دولت (امید) به وضعیت امکانات بهداشتی مقابله با این بیماری هم خرده گرفته و گفته: متاسفانه امکانات لازم برای پیشگیری و جلوگیری از شیوع بیماری پیش بینی نشده و کمترین امکانات مثل ماسک و مواد شوینده و ضد عفونی کننده، وجود ندارد.

محمودزاده که از حمایت برخی داروخانه دار های مهاباد هم برخوردار است مدعی شده که ماسک حتی ۱۰ برابر قیمت در داروخانه ها موجود نیست.

این نماینده اصلاح طلب ادعا کرده که معمولا وقتی افراد بیمار در بیمارستانها بستری می شوند باید ۱۰ روز معطل و منتظر باشند تا جواب آزمایش آنها بیاید و بعضا این افراد بهبود هم می یابند اما جواب آزمایش آنها هنوز نیامده است.

محمودزاده که تهدیدهای الکی اش به استعفا زبانزد است گفته: بهتر است وزیر بهداشت و درمان استعفاء دهد و این بهترین راهکار برای دولت روحانی است. استعفای وزیر بهداشت حداقل انتظار است.

انتهای پیام/گفتگو