دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 5 مارس 2020 / ساعت 13:57:51
  • شناسه خبر: 5775

حسین زاده، کرونا و تقلا برای دیده شدن

عبدالکریم حسین زاده نماینده رد صلاحیت شده نقده و اشنویه که به گفته بسیاری از صاحبنظران اگر رد صلاحیت هم نمی شد به دلیل نارضایتی گسترده از عملکردش امیدی به راهیابی دوباره به مجلس نداشت، از فرصت شیوع ویروس کرونا بهره برده و در واپسین روزهای حضورش در خانه ملت با توئیت پراکنی تقلای خود […]

عبدالکریم حسین زاده نماینده رد صلاحیت شده نقده و اشنویه که به گفته بسیاری از صاحبنظران اگر رد صلاحیت هم نمی شد به دلیل نارضایتی گسترده از عملکردش امیدی به راهیابی دوباره به مجلس نداشت، از فرصت شیوع ویروس کرونا بهره برده و در واپسین روزهای حضورش در خانه ملت با توئیت پراکنی تقلای خود برای دیده شدن را شدت بخشیده است.

این نماینده اصلاح طلب که یکی از حامیان، مدافعان و صدالبته مبلغان دولت تدبیر و امید به شمار می رود و عناوینی چون نائب رییس فراکسیون امید(حامیان دولت) در مجلس را با خود به یدک می کشد، دست به توئیت شده و با استناد به اخبار شبکه های تلویزیونی معاند، ژست انتقاد از دولت محبوبش! را به خود گرفته و از تلنبار جنازه در قم خبر داده است.

درحالی که طبق آمار رسمی و با احتساب این واقعیت که شهر قم کانون شیوع این ویروس در کشور بوده، تا به امروز تنها ۳۰ تن جان خود را از دست داده اند.

هرچند این اولین باری نیست که قلم و کلام حسین زاده با اهداف معاندین مردم و انقلاب همراه شده اما به نظر می رسد شرایط فعلی و جو روانی حاکم بر جامعه که متاسفانه تا حدود زیادی متأثر از تبلیغات مسموم و عملیات روانی رسانه های آن ور آبی است، فرصت خوبی فراهم کرده که نمایندگان بی عمل و سلبریتی مسلکی چون حسین زاده که مشروعیتش را حتی در بین همشهریان خود از دست داده، خودی نشان دهند.
انتهای پیام/گفتگو