دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 5 مارس 2020 / ساعت 11:55:48
  • شناسه خبر: 5756

مشکل کمبود ماسک در این شهرستان برطرف می شود

با ابتکار عمل و پیگیری های مستمر سرپرست فرمانداری بوکان، یکی از تولید کنندگان ماسک در تبریز با انتقال دستگاه های کارگاه تولیدی خود به بوکان و با انعقاد قرارداد با فرمانداری این شهرستان، متعهد شده که با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان، روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک تولید و به شبکه بهداشت […]

با ابتکار عمل و پیگیری های مستمر سرپرست فرمانداری بوکان، یکی از تولید کنندگان ماسک در تبریز با انتقال دستگاه های کارگاه تولیدی خود به بوکان و با انعقاد قرارداد با فرمانداری این شهرستان، متعهد شده که با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان، روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک تولید و به شبکه بهداشت و درمان تحویل دهد.

به گفته «لقمان خسروپور» پیش بینی می شود که با آغاز عملیات تولید در این کارگاه، طی روزهای آتی مشکل کمبود ماسک در بوکان برطرف شود.

همچنین مقرر شد یکی از تولید کنندگان داخلی کیت حفاظتی مورد نیاز بیمارستان را در اسرع وقت زیر نظر اداره فنی و حرفه ای تولید و در اختیار بیمارستان قرار دهد.

روز گذشته نیز به دنبال کمبود تجهیزات در بخش بستری بیماران کرونا بیمارستان بوکان، سرپرست فرمانداری بوکان جلسه ای با خیّران و صاحبان معادن این شهرستان تشکیل داد که نتیجه آن به کمک ۱۰۰ میلیونی به بیمارستان بوکان مختوم شد.

انتهای پیام/گفتگو