دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 5 مارس 2020 / ساعت 12:10:07
  • شناسه خبر: 5762

هتل تارای مهاباد تنها سه مسافر دارد

طی روزهای گذشته کانالها و شبهه رسانه های دروغ پرداز از حضور ۲ اتوبوس مسافر از قم که تعدادی از آنها به ویروس کرونا مبتلا هستند در هتل تارای مهاباد خبر داده بودند. صبح روز دوشنبه دهم اسفند ماه ۹۸خبرنگار موکریان و جمعی دیگر از اصحاب رسانه شهرستان با حضور در این هتل چند و […]

طی روزهای گذشته کانالها و شبهه رسانه های دروغ پرداز از حضور ۲ اتوبوس مسافر از قم که تعدادی از آنها به ویروس کرونا مبتلا هستند در هتل تارای مهاباد خبر داده بودند.

صبح روز دوشنبه دهم اسفند ماه ۹۸خبرنگار موکریان و جمعی دیگر از اصحاب رسانه شهرستان با حضور در این هتل چند و چون این شایعه را پیگیری کردند.

بازدید میدانی خبرنگار موکریان و بررسی دفاتر ثبت نام مسافران این هتل نشان داد که طی هفته جاری تنها ۳ مسافر در این هتل اقامت داشته اند.

خبرنگاران در این پیگیری به دفاتر ثبت مشخصات مسافران بسنده نکردند و در اقدامی قابل توجه و با همراهی کامل مدیریت هتل تارا از اتاقهای متعدد این مجموعه اقامتی بازدید به عمل آورند.

مدیریت هتل تارای مهاباد به خبرنگار موکریان گفت: از همان ابتدای بروز ویروس کرونا در کشور، تدابیر خاص بهداشتی را در دستور کار قرار دادیم و با توجه با کاهش قابل توجه مسافران آماده تعطیلی کامل هتل تا بهبود شرایط هستیم، برخلاف شایعات منتشر شده در فضای مجازی ما هم اکنون ۳ مسافر را پذیرش کرده ایم و طی ماه‌های گذشته هم اصلا مسافری از مبدا قم نداشته ایم.

انتهای پیام/گفتگو