دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, 13 مارس 2020 / ساعت 03:30:12
  • شناسه خبر: 5796

فرماندهانی در وسط میدان

این روزها بسیاری از نقاط کشور درگیر میهمان ناخوانده و منحوسی به نام کروناست. مهاباد نیز یکی از شهرهایی است که هرچند اندکی با تاخیر اما نهایتا با این بیماری دست به گریبان شده است و متاسفانه بر اساس آخرین گزارشها ۶ تن از همشهریان مان به این ویروس مبتلا شده اند. مسئولان شهرستان از […]

این روزها بسیاری از نقاط کشور درگیر میهمان ناخوانده و منحوسی به نام کروناست.

مهاباد نیز یکی از شهرهایی است که هرچند اندکی با تاخیر اما نهایتا با این بیماری دست به گریبان شده است و متاسفانه بر اساس آخرین گزارشها ۶ تن از همشهریان مان به این ویروس مبتلا شده اند.

مسئولان شهرستان از مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و حتی گروههای مردمی از همان ابتدای شیوع این ویروس پای کار هستند و در صدد مقابله و مدیریت آن بر آمده اند.

فرماندار مهاباد در کنار مدیریت و مجموعه شبکه بهداشت میدان دار و پیشگام مقابله با این ویروس هستند، غز آقایان دکتر شجاعی و بهزاد که هرگاه در مصاحبه های خبری بر صفحه تلویزیون ظاهر می شوند می توان خستگی و بی خوابی را در شمایلشان دید؛ نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

مسئولان میدان دار و محبوبی که جانانه پای صیانت از مردم ایستاده اند.

امام جمعه محترم و فرماندهان دلاور نظامی و انتظامی شهرستان، اعضای شورای شهر و شهردار و مجموعه خدوم شهرداری از خدمات شهری تا آتش نشانی نیز بیش از هر زمان دیگری در سنگر خدمت به مردم هستند.

راستی وقتی من شهروند تلاش بی نظیر مسئولان را می بینم، وظیفه ام چیست؟

فرماندار و امام جمعه محبوب و مردمی و مسئولان شبکه بهداشت بارها از شهروندان خواسته اند ضمن رعایت تدابیر پیشگیرانه از جمله استفاده از ماسک و دستکش مناسب، در خانه هایشان بمانند و از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری نمایند.

همشهریان عزیز بیایید به حرمت بی خوابی های کادر زحمت کش پزشکی و پرستاران از جان گذشته شهرمان، خواسته منطقی فرماندار و دیگر مسئولان شهرمان را اجابت کنیم و در خانه هایمان بمانیم.

انتهای پیام/گفتگو