دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 14 مارس 2020 / ساعت 22:18:43
  • شناسه خبر: 5800

سپاه مهاباد ۳۵۰ بسته مواد غذایی بین اقشار کم در آمد این شهرستان توزیع می کند

فرمانده سپاه مهاباد در جلسه ستاد مقابله با کرونا از آماده سازی بیش از ۳۵۰ بسته مواد غذایی جهت توزیع در بین اقشار کم در آمد شهرستان خبر داد. سرهنگ پاسدار طالب رحیمی با اشاره به تعطیلی بازار و ایجاد مشکل برای تعدادی از شهروندان که ارتزاق شان به صورت روزانه بوده گفت: این بسته […]

فرمانده سپاه مهاباد در جلسه ستاد مقابله با کرونا از آماده سازی بیش از ۳۵۰ بسته مواد غذایی جهت توزیع در بین اقشار کم در آمد شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار طالب رحیمی با اشاره به تعطیلی بازار و ایجاد مشکل برای تعدادی از شهروندان که ارتزاق شان به صورت روزانه بوده گفت: این بسته های غذای شامل، برنج، روغن، گوشت مرغ و گوشت قرمز و تن ماهی است که در مناطق حاشیه شهر در بین خانوارهای کم درآمد و محروم به صورت شبانه توریع خواهد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قرارگاه تاکتیکی امام سجاد(ع) در شهرستان مهاباد تاکید کرد، مسئولان باید به فکر جبران ضررهای اقتصادی تعطیلی های کرونایی به خانواده ها بی بضاعت باشند و گوشه ای از ارزاق سفره شهروندان کم درآمد را تامین نمایند، موضوعی که با تایید و تاکید امام جمعه شهرستان نیز همراه شد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهاباد نیز در این جلسه از تهیه ۲۵۰ بسته غذایی جهت توزیع بین نیازمندان توسط این اداره و خیرین شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/گفتگو