دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, 15 مارس 2020 / ساعت 17:34:58
  • شناسه خبر: 5807

گوشه ای از فعالیت های ارزشمندمدیریت شرکت شروین مهاباد درمقابله باکرونا

🔻گوشه ای از فعالیت های ارزشمندمدیریت شرکت شروین مهاباد درمقابله باکرونا شرکت تولیدی محصولات لبنی «شروین» مهاباد به مدیریت مهندس «شروین حسن زاده» طی روزهای گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا، گامهای بسیار ارزشمند و خیرخواهانه ای در تولید و توزیع رایگان محلول ضدعفونی در شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی برداشته است. در یکی […]

🔻گوشه ای از فعالیت های ارزشمندمدیریت شرکت شروین مهاباد درمقابله باکرونا

شرکت تولیدی محصولات لبنی «شروین» مهاباد به مدیریت مهندس «شروین حسن زاده» طی روزهای گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا، گامهای بسیار ارزشمند و خیرخواهانه ای در تولید و توزیع رایگان محلول ضدعفونی در شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی برداشته است.

در یکی از این اقدامات شرکت شروین با تحويل ٤٠٠ بطريی ١/٥ ليتری محلول ضدعفونی كننده به پرسنل زحمتكش پاكبان، فضای سبز و اجرائيات شهرداری مهاباد مبادرت نمود.

این شرکت در پی اعلام وضعيت ويژه در شهرستان بوكان نیز در مرحله اول، ٩٠٠ بطريی محلول ضدعفونی كننده، جهت توزيع رايگان در بين رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، به فرمانداری اين شهرستان تحویل داده وبه زودی ٩٠٠ بطريی ديگر نیزبه این شهرستان ارسال خواهد نمود.

مدیریت ومجموعه شرکت شروین از واحدهای تولیدی خوش نام منطقه به شمار می روند که علاوه برتولید محصولات مرغوب و پرطرفدار ید بالایی در فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستان خصوصا در دستگیری از خانوارهای نیازمندونهادهای حمایتی شهرستان و استان دارند.

انتهای پیام/گفتگو