دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 16 مارس 2020 / ساعت 14:31:45
  • شناسه خبر: 5821

تقدیر استاندار آذربایجان غربی از اقدامات خداپسندانه سازمانهای مردم نهاد و بخش خصوصی در کمک به مبارزه با کرونا

پس از انتشار مطلبی تحت عنوان «گوشه ای از فعالیت های ارزشمند مدیریت شرکت شروین مهاباد در مقابله با کرونا» در موکریان، استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از این شرکت و دیگر حرکت های خیرخواهانه تشکل های مردمی تقدیر به عمل آورد. متن پیام شهریاری که در اختیار موکریان قرار گرفته به شرح زیر […]

پس از انتشار مطلبی تحت عنوان «گوشه ای از فعالیت های ارزشمند مدیریت شرکت شروین مهاباد در مقابله با کرونا» در موکریان، استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از این شرکت و دیگر حرکت های خیرخواهانه تشکل های مردمی تقدیر به عمل آورد.

متن پیام شهریاری که در اختیار موکریان قرار گرفته به شرح زیر می‌باشد:

تقدیر استاندار آذربایجان غربی از اقدامات خداپسندانه سازمانهای مردم نهاد و بخش خصوصی در کمک به مبارزه با کرونا

استاندار آذربایجان غربی از تلاش و فعالیتهای خداپسندانه سازمانهای مردم نهاد و بخش خصوصی در کمک به مبارزه با کرونا ویروس قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری اقدام شایسته و درخور تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، #شرکتشروینمهاباد و دیگر واحدهای تولیدی و سازمانهای مردم نهاد را در کمک به مبارزه با کرونا ویروس را ستود و گفت: همراهی و همدلی شکل گرفته که برگرفته از حس مسئولیت پذیری و فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی است در مسیر مبارزه با کرونا ویروس در جای جای استان مشهود و ستودنی است.

وی افزود: بحران کرونا ویروس نیز به مانند سایر بحرانها با خلق چنین صحنه های بی بدیل ایثار و همدلی به پایان می رسد.

شهریاری تلاش شبانه روزی واحدهای تولید کننده مواد ضدعفونی، گروه های جهادی و سازمانهای مردم نهاد، شهرداری ها و انجمن داروسازان را در راه مبارزه با کرونا ویروس، حماسه هایی ارزشمند دانست که در تاریخ این سرزمین به یادگار خواهند ماند.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع کادر پزشکی و درمانی که در خط مقدم این مبارزه هستند با مشاهده چنین صحنه های تاریخ ساز ایثار اجتماعی، دلگرم تر از همیشه برای شکست کرونا تلاش خواهند نمود.

انتهای پیام/گفتگو