شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 11 ژوئن 2020 / ساعت 14:42:16
  • شناسه خبر: 6074

محمودزاده، تاجگردون و ماجرای یک عکس!

  تصویری از نشست علنی روز گذشته مجلس در رسانه‌های مختلف منتشر شده که محمودزاده نماینده مهاباد را در کنار رئیس مجلس، تعداد دیگری از نمایندگان نشان می دهد. غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران یکی معدود نمایندگانی است که علی‌رغم تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان اعتبار نامه اش به دلیل پرونده های متعدد تخلف مالی […]

 

تصویری از نشست علنی روز گذشته مجلس در رسانه‌های مختلف منتشر شده که محمودزاده نماینده مهاباد را در کنار رئیس مجلس، تعداد دیگری از نمایندگان نشان می دهد.

غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران یکی معدود نمایندگانی است که علی‌رغم تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان اعتبار نامه اش به دلیل پرونده های متعدد تخلف مالی توسط نمایندگان تایید نشده است.

نمایندگان در نشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی در پی اخطار قانون اساسی نمایندگان درخصوص اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران ، با ۱۵۹ رأی موافق، ۷۰ رأی مخالف و ۱۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۵۴ نماینده حاضر در صحن، با ارجاع اعتبارنامه وی به کمیسیون تحقیق موافقت کردند.

منتخبین مجلس شورای اسلامی نسبت به اعتبارنامه تاجگردون به دلیل رانت خواری و کسب منافع اقتصادی و اعمال نفوذ شبکه‌ای از طرق مختلف در دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های تابعه و بخش عمومی اعتراض کرده اند.

معلوم نیست محمودزاده برای حمایت از تاجگردون به عنوان یکی از هم مسلک اصلاح طلبش آنجا بوده یا صرفاً تماشا چی ماجرا بوده است.

انتهای پیام/



گفتگو