شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, 17 ژوئن 2020 / ساعت 21:24:40
  • شناسه خبر: 6112

مدیر شبکه بهداشت مهاباد رفتنی شد!

عدم رضایت از عملکرد مدیر شبکه بهداشت شهرستان مهاباد در بین مدیران استانی و شهرستانی، شبکه بهداشت را به عنوان اولین ایستگاه تغییرات مدیریتی پسا انتخاباتی تبدیل کرده است. به گزارش موکریان؛ شرایط بحرانی کرونا و افزایش قابل توجه مبتلایان و فوتی ها، مهاباد را در زمره شهرهای دارای وضعیت قرمز  قرار داده و در […]

عدم رضایت از عملکرد مدیر شبکه بهداشت شهرستان مهاباد در بین مدیران استانی و شهرستانی، شبکه بهداشت را به عنوان اولین ایستگاه تغییرات مدیریتی پسا انتخاباتی تبدیل کرده است.

به گزارش موکریان؛ شرایط بحرانی کرونا و افزایش قابل توجه مبتلایان و فوتی ها، مهاباد را در زمره شهرهای دارای وضعیت قرمز  قرار داده و در همین شرایط، خبر رسیده روز گذشته حضور بدون هماهنگی بازرسان در تعدادی از داروخانه های سطح شهرستان منجر به پلمپ ۲ داروخانه شده است.

  در شرایطی که استمرار فعالیت مراکز خدماتی در حوزه بهداشت و درمان از نان شب واجب تر است، مدیریت شبکه بهداشت و درمان از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده است.

موضوعی که با پیگیری مصرانه فرماندار ویژه شهرستان که تا پاسی از شب ادامه داشته، پلمپ این داروخانه ها فک و مشکل خدمت رسانی این مراکز به شهروندان مهابادی مرتفع گردیده است.

اردیبهشت ماه سال ۹۸ دکتر سامرند مرزنگ مدیر سابق شبکه بهداشت مهاباد طی فرایندی که موکریان در آن برهه از آن به عنوان استعفای شبهه اجباری یاد کرده بود، از سمت خود کنار رفت و خردادماه همان سال امیر بهزاد جایگزین وی شد.

حالا که حدود یکسال از انتصاب بهزاد سپری شده نارضایتی ها از عملکرد وی که بارها در نوشته ها و موضع گیری های نزدیکان نماینده مهاباد هم نمود پیدا کرده، شبکه بهداشت را به عنوان اولین ایستگاه تغییرات مدیریتی پس از انتخابات اسفندماه گذشته بدل کرده است.
در این میان نام افرادی چون علیزاده اذر و خسروی به عنوان جایگزینان بهزاد مطرح شده اند که تا این لحظه از سوی هیچ‌یک از مراکز تصمیم‌گیر مورد تأیید یا تکذیب قرار نگرفته اند.

انتهای پیام/گفتگو