شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 18 ژوئن 2020 / ساعت 20:56:43
  • شناسه خبر: 6120

نصب تندیس از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مهاباد

در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهاباد که رو پنج شنبه ۲۹ خردادماه ۹۹  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان مهابادی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، مسئولان از تصمیم گیری در خصوص نصب تندیس سردار سلیمانی در این شهرستان خبر دادند. فرماندار […]

در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهاباد که رو پنج شنبه ۲۹ خردادماه ۹۹  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان مهابادی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، مسئولان از تصمیم گیری در خصوص نصب تندیس سردار سلیمانی در این شهرستان خبر دادند.

فرماندار مهاباد با اشاره به نامگذاری معابر و اماکن روستایی و شهری به نام سردار سلیمانی در سطح این شهرستان، از پیش قدم شدن تعدادی از روستای مهاباد برای نصب تندیس و یادبود فرمانده شهید سپاه قدس خبر داد.

دکتر شجاعی در این جلسه از نصب المان و تندیس شهدا و مفاخر کلی و مذهبی به عنوان یکی از معروفات یاد کرد و افزود: مسئولان مهابادی و اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان به اتفاق پیشقدم نصب و میزبانی از تندیس فاخری از سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی هستند و این مهم به سرعت و حساسیت بالای فنی و هنری در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/گفتگو