شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 25 ژوئن 2020 / ساعت 00:47:03
  • شناسه خبر: 6142

بیمارستان صحرایی سپاه به مهاباد رسید

کمتر از ۲۴ ساعت پس از برگزاری جلسه فرمانده سپاه مهاباد با مسئولین و معتمدین شهرستانیب، بیمارستانصحرایی سپاه به مهاباد رسید. بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمتر از ۲۴ ساعت پس از جلسه‌ای که با مسئولین شهرستانی برگزار شده بود به منظور کم کردن فشار بر کادر بهداشت و درمان شهرستان در […]

کمتر از ۲۴ ساعت پس از برگزاری جلسه فرمانده سپاه مهاباد با مسئولین و معتمدین شهرستانیب، بیمارستانصحرایی سپاه به مهاباد رسید.

بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمتر از ۲۴ ساعت پس از جلسه‌ای که با مسئولین شهرستانی برگزار شده بود به منظور کم کردن فشار بر کادر بهداشت و درمان شهرستان در راستای مقابله و با ویروس منحوس کرونا، با تجهیزات کامل نظیر آزمایشگاه تخصصی، سی تی اسکن، اتاق عمل جراحی با همراهی مجموعه‌ای از پزشکان متخصص به مهاباد رسید.
بر اساس اطلاعات رسیده به مکریان مسئولین بیمارستان شهید محلاتی تبریز که مسئولیت ایجاد بیمارستان صحرایی در مهاباد را برعهده دارند، اعلام کردند به محض جانمایی بیمارستان از سوی مسیولان این شهرستان آماده خدمات رسانی جهادی به شهروندان مهابادی هستند.
این بیمارستان پس از برگزاری جلسه مجموعه ای از پزشکان و پرستاران مهاباد که با در خواست مساعدت فوری از فرمانده سپاه این شهرستان در روز دوشنبه هفته جاری برگزار شده بود، با دستور عاجل فرمانده محترم  نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در  شهرستان مهاباد مستقر شده‌اند.

انتهای پیام/گفتگو