شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 25 ژوئن 2020 / ساعت 20:26:42
  • شناسه خبر: 6157

حمله ارازل و اوباش به یکی از مراکز بهداشت در بوکان تکذیب شد

در حالی که خبر حمله همراهان یک بیمار به متخصص بیهوشی بیمارستان پیرانشهر طی روزهای گذشته با حواشی و واکنشهای فراوانی روبه رو بوده، رسانه های بوکان از حمله ارازل و اوباش به مرکز غربالگری کرونا در این شهرستان خبر داده اند، موضوعی که توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان تکذیب شد. به […]

در حالی که خبر حمله همراهان یک بیمار به متخصص بیهوشی بیمارستان پیرانشهر طی روزهای گذشته با حواشی و واکنشهای فراوانی روبه رو بوده، رسانه های بوکان از حمله ارازل و اوباش به مرکز غربالگری کرونا در این شهرستان خبر داده اند، موضوعی که توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان تکذیب شد.

به گزارش موکریان، دقایقی قبل کانال تلگرامی بوکان آنلاین به نقل از یک منبع موثق اعلام کرده که بعداز‌ظهر روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۱۳۹۹ چند نفر از ارازل و اوباش با حمله ور شدن به یکی از مراکز بهداشت در سطح این شهر خساراتی را برجای گذاشته اند.
این رسانه مدعی شده در این درگیری چند نفر از افراد کادر پزشکی و پرسنل مرکز بهداشت ۱۶ ساعته که مسئولیت تست کرونا و غربالگری شهرستان را عهده دار هستند، مصدوم و مورد ضرب و جرح قرار گرفته اند.

زریان، یکی دیگر از رسانه های بوکان هم ضمن امیدواری برای ورود دادستانی به این قضیه مدعی شده چند ماهی است که ارازل و اوباش در بوکان به راحتی خودنمایی می کنند و شاهد زورگیریی آنها و حمله به اموال شهروندان در بلوار کردستان بودیم اما تاکنون  برخورد چکشی با این برهم زدگان   امنیت جامعه نشده است.

این درحالی است که مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار موکریان ضمن تکذیب حمله ارازل و اوباش به یکی از مراکز درمانی این شهرستان گفت: واقعیت موضوع این است که تعدادی از مراجعین که در صف انتظار بوده اند در اعتراض به طولانی شدن نوبت دهی با پرسنل بگومگو میکنند که بدون زد و خورد مسأله فیصله یافته است.

انتهای پیام/گفتگو