شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 25 ژوئن 2020 / ساعت 14:54:30
  • شناسه خبر: 6145

مدیر برق بوکان تغییر کرد

به گزارش موکریان لحظاتی قبل “رضا محمدنیا” مدیر توزیع برق بوکان از سمت خود برکنار و “شهاب الدین نصیری” از کارکنان بومی این اداره جایگزین وی شد. رسانه های این شهرستان مدعی شده اند که در چند سال اخیر عملکرد محمدنیا همواره مورد انتقاد شدید شهروندان بوکانی بوده و ضعیف بودن زیرساخت های برق در […]

به گزارش موکریان لحظاتی قبل “رضا محمدنیا” مدیر توزیع برق بوکان از سمت خود برکنار و “شهاب الدین نصیری” از کارکنان بومی این اداره جایگزین وی شد.

رسانه های این شهرستان مدعی شده اند که در چند سال اخیر عملکرد محمدنیا همواره مورد انتقاد شدید شهروندان بوکانی بوده و ضعیف بودن زیرساخت های برق در این شهرستان مشکلات زیادی را در پی داشته است.

در انتخابات اسفندماه ۹۸، پس از ۱۲ سال زمامداری مستمر قسیم عثمانی به عنوان نماینده مجلس در سطح شهرستان بوکان، حاج انور حبیب زاده پس از سه دوره وقفه و برای سومین بار با آرای بوکانی ها روانه بهارستان شد.

یکی از ابتدایی ترین خواسته های مردم بوکان، ساماندهی به وضعیت مدیریت این شهرستان است.

به نظر میرسد دومینوی تغییرات مدیریتی از اداره برق این شهرستان شروع شده است، با این حال باید منتظر ماند و دید گزینه های حبیب زاده برای تصدی پست های مهمی همچون، فرمانداری، آموزش و پرورش، جهادکشاورزی و … چه کسانی هستند.

انتهای پیام/گفتگو