شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 27 ژوئن 2020 / ساعت 21:46:27
  • شناسه خبر: 6173

سپاه مشکل اکسیژن ساز در بیمارستان مهاباد را بر طرف کرد

  به گزارش موکریان، طی روزهای گذشته موضوعافت فشار دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد به یکی از دغدغه های اصلی مسئولان این شهرستان تبدیل شده است. مسأله ای که ظاهراً با پیگری نماینده مهاباد و تخصیص یک دستگاه اکسیژن ساز از سوی وزارت بهداشت برطرف شده بود. پیش از ظهر امروز خبر رسید […]

 

به گزارش موکریان، طی روزهای گذشته موضوعافت فشار دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد به یکی از دغدغه های اصلی مسئولان این شهرستان تبدیل شده است.

مسأله ای که ظاهراً با پیگری نماینده مهاباد و تخصیص یک دستگاه اکسیژن ساز از سوی وزارت بهداشت برطرف شده بود.

پیش از ظهر امروز خبر رسید که این دستگاه جدید ناقص است و امکان بهره گیری از آن وجود ندارد!

از آنجایی که بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه پاسداران که از چند روز پیش تجهیزات آن در مهاباد استقرار یافته، سریعاً دستگاه اکسیژن ساز خود را به بیمارستان مهاباد انتقال داده تا زمانی که دستگاه اکسیژن ساز اختصاص یافته به این بیمارستان رفع نقص میشود، وظیفه تامین اکسیژن بیماران کرونایی را برعهده بگیرد.
بر اساس توافق صورت گرفته تعدادی از کادر و پرسنل درمانی بیمارستان صحرایی سپاه به مدت یک هفته جایگزین بخشی از کادر درمان بیمارستان مهاباد خواهند شد تا پرستاران و پرسنل این بیمارستان که از ابتدای شیوع ویروس مستمرا در حال خدمات رسانی بوده اند، تجدید قوا کنند.

انتهای پیام/گفتگو