شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 29 ژوئن 2020 / ساعت 14:00:57
  • شناسه خبر: 6183

ابتلای ۲۱ نفر از کادر درمان اشنویه به کرونا

دوازدهمین جلسه ستادکرونای  اشنویه در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این جلسه دکتر افشنگ مدیر شبکه بهداشت ود اشنویه ضمن ارائه آماردمبتلایان به ویروس کرونا گفت: عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت صحیح و نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی، متاسفانه آمارمبتلایان درخردادماه از کل آمارسه ماهه (اسفند،فروردین واردیبهشت ) به مراتب بیشتر […]

دوازدهمین جلسه ستادکرونای  اشنویه در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه دکتر افشنگ مدیر شبکه بهداشت ود اشنویه ضمن ارائه آماردمبتلایان به ویروس کرونا گفت: عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت صحیح و نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی، متاسفانه آمارمبتلایان درخردادماه از کل آمارسه ماهه (اسفند،فروردین واردیبهشت ) به مراتب بیشتر بوده است.
دکترافشنگ تعداد کل افرادمبتلا به ویروس کرونا درشهرستان را۲۵۹نفر اعلام کرد وگفت ازاین تعداد ۷۱موردمثبت بستری شده اند و۲۱نفرازکادردرمانی نیز مبتلا شده اند.
فرماندار اشنویه نیز ضمن تقدیر اززحمات کادردرمانی شهرستان و ازهمکاری واطلاع رسانی به موقع اصحاب رسانه شهرستان  قدردانی کرد.

مام عزیزی در این باره افزودرافزود: رسانه هاسها با فرهنگ سازی در خصوص فاصله گذاری اجماعی و تبیین اهمیت استفاده از ماسک در جامعه می توانند نقش بسزایی در پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس منحوس ایفا نمایند.

انتهای پیام/

 گفتگو