چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, 1 جولای 2020 / ساعت 16:29:43
  • شناسه خبر: 6201

رئیس میراث فرهنگی بوکان تغییر کرد

به گزارش موکریان، رسانه‌های بوکان از تغییر مدیر اداره میراث فرهنگی  در این شهرستان خبر دادند. بر اساس این گزارش، روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه جاری با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، و نمایندگانی از اداره‌ کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی از زحمات «سرخابی» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «محمدپور» […]

به گزارش موکریان، رسانه‌های بوکان از تغییر مدیر اداره میراث فرهنگی  در این شهرستان خبر دادند.

بر اساس این گزارش، روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه جاری با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، و نمایندگانی از اداره‌ کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی از زحمات «سرخابی» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «محمدپور» به عنوان سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بوکان منصوب گردید.

لقمان خسروپور با انتقاد از عدم برنامه و انسجام در حوزه مدیریت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی این شهرستان خواستار هدف‌گذاری برای سال‌های آینده شد و تاکید کرد: با توجه به اهمیت میراث فرهنگی باید نسبت به سیاست‌گذاری کلی و برنامه‌ریزی مدون و در خور شأن جایگاه بوکان اقدام  شود تا شاهد نظم و استفاده از ظرفیت بالای گردشگری سطح شهرستان با برجسته‌سازی پتانسیل های موجود باشیم.

سرپرست فرمانداری بوکان مهمترین اولویت‌های شهرستان در این حوزه را ارتقاء میراث فرهنگی شهرستان از نمایندگی به اداره، احداث ساختمان اداری، اتمام موزه بوکان، تسریع در ساماندهی منزل استاد حقیقی بعنوان موزه مفاخر هنرمندان این شهرستان، سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری، برداشتن قدم‌های اساسی برای قلعه سردار، هدایت تسهیلات دولتی در راستای سیاست‌های کلی میراث فرهنگی و طرح‌های حوزه گردشگری برشمرد.

طی روزهای گذشته مدیر غیربومی امور برق بوکان نیز برکنار و یکی از کارمندان خوشنام این مجموعه جایگزین او شد.
با توجه به شتاب گیری انتصاب مدیران جدید و دارای تجربه کاری مفید در ادارات شهرستان انتظار میرود به زودی شاهد تغییرات ملموس تر و مهمتری در بین مدیران اداران این شهرستان باشیم.

به گزارش موکریان، یکی از وعده های اصلی حاج انور حبیب زاده پیش از انتخابات مجلس یازدهم ایجاد تحول در مدیریت ادارات این شهرستان بود.

انتهای پیام/گفتگو