دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 11 جولای 2020 / ساعت 18:14:52
  • شناسه خبر: 6264

از ابتدای شیوع ویروس کرونا ۱۴۰ نفر از کادر درمان مهاباد به کرونا مبتلا شده اند

  مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در گفت‌وگو با مکریان از ابتلای ۱۴۰ نفر از کادر درمان این شهرستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا خبر داد. دکتر بهزاد با قدردانی از سپاه برای اعزام بیمارستان صحرایی شهید محلاتی تبریز در مهاباد گفت: پیش از حضور این بیمارستان صحرایی فشار زیادی روی کادر درمان مهاباد […]

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در گفت‌وگو با مکریان از ابتلای ۱۴۰ نفر از کادر درمان این شهرستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا خبر داد.
دکتر بهزاد با قدردانی از سپاه برای اعزام بیمارستان صحرایی شهید محلاتی تبریز در مهاباد گفت: پیش از حضور این بیمارستان صحرایی فشار زیادی روی کادر درمان مهاباد بود و تعداد قابل توجهی از همکاران ما درگیر کرونا بودند که خوشبختانه با تدابیر صورت گرفته و بهره گیری از تجهیزات و نیروهای بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در کنار مجموعه درمانی مهاباد، فشار کاری از همکاران کم شد.

مدیر شبکه بهداشت مهاباد در خصوص وضعیت بیماران کرونایی در این شهرستان نیز گفت: هم اکنون ۵۰ نفر به در بیماران کرونایی در بیمارستان مهاباد بستری هستند که نتیجه آزمایش ۳۳ نفر مثبت بوده و بقیه نیز مشکوک به ابتلا هستند.
بر اساس آخرین آمار منتشر شده از ابتدای شیوع ویروس کرونا تعداد ۸۸ نفر از شهروندان مهابادی بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/دیدگـاه ها

گفتگو