دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 27 جولای 2020 / ساعت 07:55:52
  • شناسه خبر: 6322

با اخذ ۶۰ میلیارد تومان اعتبار، احداث بیمارستان تامین اجتماعی مهاباد سرعت میگیرد

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار جدید به منظور سرعت دهی به احداث بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد. به گزارش مکریان، امروز دوشنبه ۶ مردادماه ۹۹ در جلسه ای که با حضور مهندس محمودزاده نماینده مهاباد با دکتر محمدی مدیرعامل شرکت خانه سازی سازمان تأمین اجتماعی […]

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار جدید به منظور سرعت دهی به احداث بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

به گزارش مکریان، امروز دوشنبه ۶ مردادماه ۹۹ در جلسه ای که با حضور مهندس محمودزاده نماینده مهاباد با دکتر محمدی مدیرعامل شرکت خانه سازی سازمان تأمین اجتماعی کشور پیرامون افزایش سرعت روند احداث بیمارستان تأمین اجتماعی مهاباد شد مبلغ ۶۰ میلیارد تومان اعتبار جدید به احداث این بیمارستان اختصاص یافت.

بیش از ۴۰ درصد شهروندان مهابادی زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، که با بهره‌برداری از این بیمارستان نیمی از جمعیت این شهرستان می‌توانند به طور رایگان از خدمات پزشکی و بهداشتی استفاده کنند.

مرحله نخست احداث این بیمارستان از جمله حصار کشی، خاکبرداری، محوطه‌سازی، اسکلت‌بندی و بتن‌ریزی از شهریور ماه سال گذشته شروع و هم اکنون با پیشرفت قابل توجهی در حال اتمام است که انتظار می رود با تزریق اعتبار جدید عملیات احداث سازه این بیمارستان آغاز شود.

پروژه احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی مهاباد در دی سال ۱۳۹۶ با حضور وزیر کار وقت و رئیس فقید سازمان تأمین اجتماعی کلنگ‌زنی شد که با احداث این بیمارستان به عنوان تنها بیمارستان تأمین اجتماعی جنوب آذربایجان غربی، مهاباد به بلوک درمانی جنوب استان تبدیل کرد خواهد شد.

انتهای پیام/دیدگـاه ها

گفتگو