چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 10 سپتامبر 2020 / ساعت 13:32:43
  • شناسه خبر: 6385

دستگیری و استعفای ۶ تن از اعضای شورای شهر مهاباد موجب صدور حکم انحلال این شورا شد

به گزارش مکریان فرماندار ویژه مهاباد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از استعفای شش تن از اعضای شورای شهر مهاباد که طی هفته های گذشته به اتهام فساد مالی دستگیر شده بودند خبر داد. به گفته ایرج شجاعی با استعفای رسمی شش تن از اعضای شورای شهر مهاباد مقدمات انحلال رسمی شورای اسلامی […]

به گزارش مکریان فرماندار ویژه مهاباد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از استعفای شش تن از اعضای شورای شهر مهاباد که طی هفته های گذشته به اتهام فساد مالی دستگیر شده بودند خبر داد.

به گفته ایرج شجاعی با استعفای رسمی شش تن از اعضای شورای شهر مهاباد مقدمات انحلال رسمی شورای اسلامی این شهر فراهم شده که با انصراف دوتن از اعضای علی‌البدل عملا امکان برگزاری جلسات شورا فراهم نیست.

وی در این باره افزود : با این شرایط اعلام اولیه انحلال شورای شهر مهاباد را اعلام میکنم که تحقق قانونی این موضوع منوط به تایید در شورای حل اختلاف استان است.

به گفته فرماندار مهاباد تحقیقات در باره وقوع فساد و تخلفات مالی در مجموعه شورای شهر و شهرداری و برخی از دستگاههای شهرستان بنا به دستور دادستانی از حدود شش ماه گذشته آغاز شده بود که با کشف اسناد محکمه پسند ۶ تن اعضای شورای شهر مهاباد و ۱۱ نفر از کارمندان شهرداری و تعدادی از کارمندان فرمانداری و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان دستگیر شده اند.

انتهای پیام/دیدگـاه ها

گفتگو