دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, 10 اکتبر 2020 / ساعت 10:45:33
  • شناسه خبر: 6438

۳۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک مواد مخدر استان و مهاباد

  سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد به ۳۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان مهاباد از سه دستگاه خودرو خبر داد. سرهنگ «سردار علیزاده» در گفت و گو با خبرنگار مکریان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله های مواد […]

 

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد به ۳۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان مهاباد از سه دستگاه خودرو خبر داد.

سرهنگ «سردار علیزاده» در گفت و گو با خبرنگار مکریان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله های مواد مخدر از محورهای مواصلاتی جنوب کشور، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای باند شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی و تعامل با پلیس مبارزه با مواد مخدر مهاباد ماموران حین کنترل خودروهای عمومی در سه راهی دارلک محور مهاباد-ارومیه خودروهای (پژو ۴۰۵؛ پراید و لیفان) را متوقف از آنها ۳۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه در این رابطه سه دستگاه خودرو توقیف و سه متهم رسمی شدن خاطرنشان کرد متهمان پس از تشکیل پرونده پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

 دیدگـاه ها

گفتگو