دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, 12 اکتبر 2020 / ساعت 22:32:50
  • شناسه خبر: 6446

استمرار سکوت نماینده مهاباد در قبال واگذاری بحث برانگیز کشت و صنعت مهاباد

  نماینده مهاباد در یک گفتگو با بیان اینکه حقوق بیت‌المال در واگذاری پتروشیمی باختر و سیلوی مهاباد ضایع شد، در خواست کرده ،قوه قضائیه به این موضوع هم مانند واگذاری کشت و صنعت مغان ‌رسیدگی کند. جلال محمودزاده با اشاره به ابطال واگذاری کشت و صنعت گفته: «متاسفانه یکی از مشکلاتی که اخیرا در […]

 

نماینده مهاباد در یک گفتگو با بیان اینکه حقوق بیت‌المال در واگذاری پتروشیمی باختر و سیلوی مهاباد ضایع شد، در خواست کرده ،قوه قضائیه به این موضوع هم مانند واگذاری کشت و صنعت مغان ‌رسیدگی کند.

جلال محمودزاده با اشاره به ابطال واگذاری کشت و صنعت گفته: «متاسفانه یکی از مشکلاتی که اخیرا در واگذاری‌ها وجود دارد این است که بیشتر شرکت‌های دولتی با مشکل جدی اعلام قیمت اولیه مواجه بوده، یعنی بسیاری از این واگذاری‌ها دچار اشکال است و حتی در پتروشیمی باختر منجمله پتروشیمی مهاباد نیز همین مشکل وجود دارد».

نکته حائز اهمیت این اظهارات محمودزاده سکوت تعجب برانگیز وی در قبال واگذاری بحث برانگیز مجموعه اقماری #کشت_و_صنعت_مهاباد است که سالهاست شائبه غیر شرعی بودن مزایده این مجموعه بر سر زبانها افتاده و مسئولان شهرستانی نیز بارها به صورت جسته گریخته از ورود بازرسی قوه قضائیه به این پرونده خبر داده اند.

کشت و صنعت مهاباد در ابتدای دوره اول نمایندگی جلال محمودزاده به بخش خصوصی واگذار شد و حواشی فراوانی را به دنبال داشت.

انتهای پیام/

 دیدگـاه ها

گفتگو