سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 25 ژوئن 2020 / ساعت 15:03:37
  • شناسه خبر: 6148

تکذیب سگ کشی وحشیانه در سلماس

 روابط‌عمومی شهرداری سلماس کشتار و زجرکش کردن سگهای زنده به وسیله دستگاه پرس زباله توسط این شهرداری را تکذیب کرد و گفت: شهرداری در صورت احتمال صحت این مورد قطعاً با خاطیان برخورد خواهد کرد. به گزارش موکریان به نقل از کردپرس امید سلطانی متصدی روابط عمومی شهرداری سلماس در این باره گفت: این شهرداری […]

 روابط‌عمومی شهرداری سلماس کشتار و زجرکش کردن سگهای زنده به وسیله دستگاه پرس زباله توسط این شهرداری را تکذیب کرد و گفت: شهرداری در صورت احتمال صحت این مورد قطعاً با خاطیان برخورد خواهد کرد.

به گزارش موکریان به نقل از کردپرس امید سلطانی متصدی روابط عمومی شهرداری سلماس در این باره گفت: این شهرداری از سال ها قبل با شرکت پردیس تبریز جهت ساماندهی سگهای بلاصاحب قرارداد منعقد کرده و کشتار سگها در دستور کار شهرداری سلماس نیست.

وی در اینباره افزود: سال های قبل کشتار سگ ها در سلماس همانند بسیاری دیگر از نقاط کشور باب بود اما چندین سال است که این روند متوقف شده است و شهرداری به ساماندهی سگ ها به صورت زنده گیری  و انتقال به کمپ موقتی در خارج از شهر سلماس اقدام می کند تا در نهایت شرکت پردیس تبریز انتقال یابندو درمدت جمع آوری، شهرداری مسئول نگهداری و حفاظت از این قلاده سگ هاست.

وی با اشاره به تصاویری پرس کردن سگ های زنده در دستگاه پرس زباله توسط شهرداری در فضای مجازی تاکید کرد: این مورد قویا از سوی شهرداری سلماس تکذیب می‌شود و همانطور که از تصاویر پیدا است دستگاه پرس خالی بوده و تنها برای حمل سگ ها از آن استفاده شده است.

کارمند روابط عمومی شهرداری سلماس گفت: هم اکنون جلسه ای در شهرداری سلماس به همین منظور در حال برگزاری است تا در صورت احتمال خطا با خاطیان این امر برخورد شود و قطعاً شهرداری سلماس در صورت مشاهده هرگونه حیوان آزاری و خشونت در حقوق حیوانات، پیگیر موضوع خواهد بود، هرچند که این موضوع از سوی شهرداری سلماس تکذیب می‌شود.

 انتشار تصاویری از جمع آوری سگ های بلاصاحب با ماشین پرس زباله در سلماس، ساعاتی قبل در فضای مجازی موجی از واکنش ها و انتقادات را در پی داشته است.

انتهای پیام/گفتگو