سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج‌شنبه, 25 ژوئن 2020 / ساعت 17:28:31
  • شناسه خبر: 6154

خودسوزی مقابل شهرداری اشنویه صحت ندارد

شهردار اشنویه در گفت و گو با موکریان، خودسوزی یک فرد مقابل این شهرداری را تکذیب کرد. فاروق رنجبر در این باره گفت: پیش از ظهر امروز یکی از هنرمندان شهرستان که دارای مطالباتی از دوره شهردار سابق بوده، برای دریافت چکی به تاریخ ۹۹/۴/۱ که از طرف شهرداری اشنویه جهت وصول مطالباتش برای وی […]


شهردار اشنویه در گفت و گو با موکریان، خودسوزی یک فرد مقابل این شهرداری را تکذیب کرد.

فاروق رنجبر در این باره گفت: پیش از ظهر امروز یکی از هنرمندان شهرستان که دارای مطالباتی از دوره شهردار سابق بوده، برای دریافت چکی به تاریخ ۹۹/۴/۱ که از طرف شهرداری اشنویه جهت وصول مطالباتش برای وی صادر شده به این شهرداری مراجعه میکند که متاسفانه به دلیل عصبی شدن و سابقه بیماری تشنج در مقابل پله ها های خروجی شهرداری تعادل خود را از دست داده و تشنج می کند.

به گفته شهردار اشنویه، پس از این اتفاق تعدادی کارکنان شهرداری سریعاً وی را به بیمارستان انتقال میدهند و مسئولان شهرستان از جمله خود شهردار به عیادت وی می‌روند و از صحت و سلامت وی اطمینان مییابند.

رنجبر با بیان اینکه امروز کل مبلغ چک به این شخص پرداخت شده گفت: ایشان زمان مراجعه به شهرداری اگر با بنده تماس می گرفتند از امکان وصول مطالباتشان باخبر میشدند.
از ساعاتی قبل خبر خودسوزی ناموفق یک فرد مقابل شهرداری اشنویه بر خروجی تعدادی از کانالهای تلگرامی این شهرستان قرار گرفت که شهردار اشنویه در اینباره نیز گفت: متاسفانه علی رغم مشکلات عدیده مالی در شهرداری تعدادی از این دست رسانه ها به جای انتقاد سازنده و ارائه راهکار، کمر به تخریب مجموعه شهرداری بسته اند.

انتهای پیام/گفتگو